Промисловий прасувальний прес: як працює?
06 Березня 2024
Промислові прасувальні преси стали незамінними інструментами у швейних цехах, хімчистках, готелях, пральнях. Це складне обладнання, за допомогою якого легко автоматизувати робочий процес і отримати бездоганний результат.
Конструктивні особливості промислового прасувального преса
Промисловий прасувальний прес має міцну сталеву раму, здатну витримувати інтенсивні навантаження. Залежно від потреб, розмір прасувальної дошки може бути різним. У будь-якому разі поверхня має збільшений розмір, що дає змогу прасувати великі речі: скатертини, постільну білизну, штори.
Обладнання оснащене:
- термостатом для точного контролю температури;
- механізмом для регулювання тиску.
Ця функціональність дає змогу підбирати оптимальні параметри для різних типів тканин.
Багато сучасних моделей оснащені автоматичними функціями: таймером, автоматичним вимкненням, системою подачі пари та іншими. Ця функціональність робить процес прасування зручнішим, швидшим та ефективнішим.
Принцип роботи прасувального преса
В основі роботи промислового прасувального преса лежать принцип впливу тепла та тиску. Завдяки комбінації нагрівальних елементів і пари, підвищується температура тканини, внаслідок чого вона стає піддатливою і сприйнятливою до формування. Одночасно тиск рівномірно розподіляється по тканині і видаляє складки.
Процес роботи преса регулюється системою управління, функціональність дає змогу змінювати:
- температуру;
- тиск;
- тривалість циклу.
Завдяки цьому забезпечуються стабільні результати за мінімального втручання оператора. Інтеграція передових технологій, як-от інфрачервоні датчики та мікропроцесорні системи керування, реалізовані в автоматичних моделях, суттєво покращують процес, підвищують ефективність і точність.
Як прасувати промисловим прасувальним пресом?
Загальний огляд роботи промислового прасувального преса включає послідовні цикли роботи.
- Підготовка. Перш ніж почати роботу, оператор завантажує тканину на прасувальну поверхню. Це може бути одяг, білизна, рушники або інші текстильні вироби.
- Увімкнення та нагрівання. Після того як тканину завантажено, прес вмикається, і прасувальна поверхня починає нагріватися. Температура та час нагрівання залежать від типу тканини і налаштувань процесу.
- Пресування. Коли поверхня досягає певної температури, оператор опускає верхню частину преса на тканину, застосовуючи тиск для видалення складок і вирівнювання поверхні. Деякі моделі оснащуються вакуумною системою, яка фіксує тканину на прасувальній поверхні для більш рівномірного пресування.
- Відпускання. Після завершення процесу пресування, верхня частина преса піднімається, і виріб видаляється з прасувальної поверхні. Залежно від функціональності преса, оператор може додати опцію пари, що покращує кінцевий результат.
- Охолодження. Після прасування виріб має охолонути на повітрі, перш ніж її буде упаковано або відправлено на наступний етап обробки.
Залежно від моделі, промислові прасувальні преси мають різні налаштування та функції. Ознайомитися з різновидами та характеристиками моделей можна на сайті компанії Softorg. У каталозі представлений широкий асортимент швейних промислових машин і обладнання для волого-теплової обробки: преси для дублювання, пароманекени, парогенератори, кабіни для виведення плям від провідних виробників.
Промислові прасувальні преси поєднують передові функції, точні механізми керування, міцну конструкцію, що дають змогу досягати високих результатів за мінімальних витрат ресурсів.
Останні новини
Підпишіться на наші новини. Будьте в курсі всіх новин, знижок та найкращих пропозицій
Підписуючись, ви надаєте згоду на обробку персональних даних