Преси для дублювання: що це?

title
title
title

В швейній промисловості використовується як обладнання для пошиття, так і для розгладжування тканини. З волого-тепловою обробкою впораються промислові преси для дублювання.

 

Машини для теплового пресування виконують різні задачі:

 1. Можуть створювати об’ємні елементи на виробах;
 2. З їх допомогою можна запрасувати та розпрасувати шви;
 3. Приклеювати різні деталі до виробів, а також техніка потрібна для роботи з флізеліном;
 4. В цілому техніка для дублювання у виробництві потрібна ще й для того, щоб придавати виробам охайний та привабливий вигляд.

Працювати можна не тільки з виробами правильної прямокутної форми, а взагалі з будь-якими формами.

Експлуатація промислових пресів дуже проста. Потрібно на спеціальний стіл покласти виріб, розпрямити його або, навпаки, зробити складки, підгинання для швів, а потім придавати його верхньою платформою. Для покращення виробничих ліній преси оснащуються також парогенераторами та зволожувачами – завдяки цьому можна дуже швидко та професійно розгладити будь-який матеріал, навіть самий вимогливий.

Прес-обладнання для великих підприємств

Використання пресів у промисловості виправдано тим, що це значно економить час та сили майстрів. Адже не потрібно все розгладжувати чи загладжувати вручну звичайною праскою – все зробимо професійна машинка за лічені секунди.

 

До того ж прес-обладнання для великих підприємств допоможе автоматизувати і оптимізувати виробничі процеси. В результаті збільшиться швидкість виконання ряду завдань – можна за певний проміжок часу виконати набагато більше завдань. Трудовитрати також знизяться – працювати з пресом може будь-який майстер, і не потрібно наймати додаткових спеціалістів.

Автоматизовані системи дублювання

Прес для обробки матеріалів має такі особливості:

 • можна регулювати температуру. Ви зможете легко працювати з різними матеріалами, починаючи від делікатних та закінчуючи щільною натуральною шкірою;
 • також можна регулювати тиск. Процес прасування можна адаптувати під різні матеріали та їх особливості. В результаті тканини не будуть пошкоджуватися, а всі декоративні об’ємні елементи або підгинання будуть ідеально рівними і красивими;
 • параметри пластин. Є різні форми та розміри пластин. Це важливо для роботи з великими або маленькими виробами – роботу можна адаптувати під кожен вид.

 

Прес легко автоматизувати – це буде значно економити час. Ефективність і швидкість процесу досягне максимальних результатів, що у результаті позначиться прибутковості підприємства.

Технічні характеристики промислових пресів

Кожна модель преса має свої особливості та можливості, але загалом вони об’єднані такими технічними характеристиками:

 • певний робочий тиск, який можна регулювати. Це дозволяє працювати з різними матеріалами;
 • можна обробляти різні елементи на одязі, як коміри, пояси, лацкани та інші;
 • сучасні виробники шкодять інновації у преси, тому така техніка незамінна для великого виробництва. Вона не псуватиме тканини (за умови правильного налаштування), впорається з будь-якими завданнями, навіть найскладнішими, довго прослужить;
 • невеликі габарити. Техніка не займе багато вільного простору цеху – це важливо, коли є обмеження площі;
 • безперебійна робота упродовж тривалого часу. Техніка розрахована на великі навантаження, і при правильному догляді прослужить дуже довго;
 • безшумна робота. Це важливо для нормального самопочуття майстрів – важливо, щоб промислове обладнання не було дуже гучним та не вібрувало. У результаті створюються оптимальні умови для праці.

 

Економічність промислових пресів обумовлена тим, що у виробництві є безліч техніки, яка працює практично безперервно. Тому виробники вдосконалюють свою продукцію таким чином, щоб максимально знизити споживання електрики.

Варіанти пресів для підприємств

В нашому магазині Софторг є такі варіанти пресів для дублювання:

 1. Компактні варіанти для невеликого виробництва. Вони не займуть багато простору на виробництві;
 2. Прасувальні – з кришкою або без неї. Це універсальний варіант, який підходить для прасування великої кількості текстильних виробів. Таке обладнання не вибагливе – для роботи за ним потрібна лише одна людина, що робить його економічним в плані витрат на працю майстрів;
 3. Прохідні. Цей варіант потрібен для того, щоб з’єднувати тканину з дублеріном, флізеліном та іншими клейовими матеріалами. З’єднання відбувається під тиском та під впливом високих температур. Деталь разом з клейовою прокладкою проходить через спеціальну систему нагріваючих елементів, які розташовані знизу та зверху;
 4. Термопреси для перенесення малюнків на різні тканини. Цей варіант полегшить процес нанесення декору на різний одяг;
 5. Варіанти із підставкою для рукавів, та інші. Це зручний варіант, коли виробляється одяг з рукавами та штанинами.

Управління промисловими пресами зовсім не складно – якщо у вас виникнуть труднощі або питання, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. У нас також є багато техніки для швейної промисловості: прасувальні столи, праски, пароманекени, парогенератори, кабіни для виведення плям, та багато іншого.

Автоматичні преси для виробництв

Робота з пресом починається з налаштування промислового обладнання. Треба розуміти те, як працює техніка, як змінювати температуру та тиск для роботи с різними матеріалами, щоб досягти найкращого результату і при цьому не пошкодити саму тканину.

 

Сервісне обслуговування пресів теж дуже важливе, адже на цю техніку чиниться велике навантаження кожен день. Треба регулярно перевіряти всі системи, а також замінювати деталі, що виходять з часом з роботи. Це варто довірити професіоналам, які знають всі тонкощі промислових пресів. Така підтримка обладнання для дублювання допоможе значно подовжити її строк служби.

 

Якщо ви шукаєте можливість оптимізації процесів дублювання, у нас ви знайдете все необхідне. Автоматичні преси для виробництва значно піднімуть якість виробів, знизять витрати людиною сил та часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Що потрібно знати починаючій швачці?
01 Травня 2024

Що потрібно знати починаючій швачці?

avatar Іван С.
83
8 хв.
Парогенератор промисловий: що це?
24 Квітня 2024

Парогенератор промисловий: що це?

avatar Іван С.
64
12 хв.
Як заточити промисловий розкрійний ніж?
17 Квітня 2024

Як заточити промисловий розкрійний ніж?

avatar Іван С.
28
13 хв.
Що таке розпошивальна машинка?
12 Квітня 2024

Що таке розпошивальна машинка?

avatar Іван С.
33
12 хв.
Вибір промислової швейної машини
10 Квітня 2024

Вибір промислової швейної машини

avatar Іван С.
44
12 хв.
Що таке сервомотор у швейній машині?
08 Квітня 2024

Що таке сервомотор у швейній машині?

avatar Іван С.
33
12 хв.
Швейне обладнання для пошиття футболок
04 Квітня 2024

Швейне обладнання для пошиття футболок

avatar Іван С.
38
8 хв.
Як почистити промисловий прасувальний прес?
03 Квітня 2024

Як почистити промисловий прасувальний прес?

avatar Іван С.
98
8 хв.
Яке масло потрібне для промислової швейної машини?
03 Квітня 2024

Яке масло потрібне для промислової швейної машини?

Jack Juki
avatar Іван С.
93
7 хв.
Що таке прасувальний прес?
02 Квітня 2024

Що таке прасувальний прес?

Malkan
avatar Іван С.
74
7 хв.