Парогенератор промисловий: що це?

title
title
title

Промислові парогенератори – це спеціальне обладнання для волого-теплової обробки текстильних матеріалів та виробів. Якщо його порівняти з простою праскою, то працює він набагато ефективніше та професійніше. А тому така техніка має бути на будь-якому швейному заводі чи в ательє.

 

Парова продукція забезпечує необхідну вологість і температуру не тільки для розпрямлення різних матеріалів або для загладжування певних елементів, але також відіграє вирішальне значення для забезпечення високої якості текстильної продукції. Мають велику потужність та енергоефективність.

Як працює промисловий парогенератор?

Принцип роботи водотрубного парогенератора полягає в тому, що вода нагрівається всередині пристрою та перетворюється на пар. Вода знаходиться в спеціальному контейнері, де і нагрівається в результаті впливу нагрівального елементу.

 

Є різні варіанти конструкції парогенератора:

  1. З праскою. Можна не тільки відпарювати речі, але й за допомогою високих температур розгладжувати матеріали;
  2. З парощіткою. Теж зручний варіант, коли речі обробляються парою. Підійде для матеріалів зі складною структурою.

 

Під тиском пар йде по трубкам і потрапляє в різні насадки. Далі він попадає на поверхню тканини, забезпечуючи необхідну вологість та температуру, щоб на фініші отримати ідеальний результат.

Промислове використання

Парогенератори у промисловості використовуються дуже широко. Вони ефективніші і продуктивніші, ніж звичайні праски – це потрібно для оптимізації виробничих процесів.

 

За допомогою парогенератора можна відпарювати, гладити, обробляти тканини та вироби, зволожувати, розпрямляти або загладжувати складки, та багато іншого. При цьому результат не забариться – якщо зі звичайною праскою доводиться повозитися, то з таким професійним пристроєм будь-яке завдання виконуватиметься швидко і якісно.

Монтаж промислових парогенераторів

Монтаж парогенераторів потребує певних знань та умінь. Необхідно пристрій не просто підключити до мережі, а й налаштувати правильну роботу. До того ж важливо регулярно перевіряти системи, щоб все працювало коректно. В іншому випадку майстер, який і працюватиме з цим пристроєм, може отримати опік, якщо, наприклад, пара виходитиме через пошкоджені трубочки.

 

Безпека використання теж важлива – не треба нехтувати простими правилами. Треба тримати руки подалі від праски чи парощітки, адже можна отримати опік. Не треба перекручувати чи згибати трубки, смикати пристрій – це може призвести до поломки.

Обслуговування парогенераторів

Обслуговування парогенераторів включає такі важливі моменти:

  • необхідно регулярно чистити всі елементи парогенератора. Це стосується резервуара для води, трубочок, поверхні праски чи парощітки;
  • в пристрої є фільтри, які необхідно регулярно змінювати;
  • перевіряти треба на наявність протікання води. Якщо це буде виявлено, пристроєм користуватися не можна до усунення поломки.

 

Можна регулярно викликати спеціаліста, який буде проводити обслуговування парогенератора на професійному рівні. Це буде гарантією того, що пристрій прослужить довго. Ремонт парогенераторів також треба довіряти тим, хто в цьому розбирається.

Як вибрати парогенератор?

Щоб обрати для себе пристрій, який буде в повній мірі виконувати всі задачі, треба дотримуватись таких рекомендацій:

  1. Технічні характеристики моделей. Велику роль відіграє потужність парогенератора – чим вона вища, тим більш ефективнішим буде пристрій. Але все залежить від ваших потреб та об’єму виробництва;
  2. Економічність використання. Важливо, щоб промислові парогенератори були економічними щодо споживання електроенергії. Сучасні виробники пропонують максимально вигідні моделі для швейної промисловості;
  3. Габарити. Є досить невеликі пристрої, а також більші. Потрібно враховувати вільний простір на виробництві;
  4. Розмір резервуара для води. Чим він більший, тим довше працюватиме парогенератор без доливання води;
  5. Сертифікація обладнання. Сертифікати якості – це гарантія того, що ви купуєте надійного та довговічного помічника. Є певні стандарти, яким повинні відповідати всі пристрої – сертифікати і є підтвердженням цього.

 

Виробники парогенераторів Є різні. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними та відомими брендами, які пропонують виключно якісні та професійні пристрої для швейної промисловості. В нашому магазині Софторг також представлені така техніка для волого-теплової обробки: преси для дублювання, прасувальні столи, праски, пароманекени, кабіни для виведення плям.

Виробники парогенераторів

В нашому магазині представлені такі виробники парогенераторів:

  1. Battistella. Компанія розташована в Італії і спеціалізується саме на товарах для прасування текстильних виробів, у тому числі і для швейної промисловості. Вся продукція відрізняється ефективністю у поєднанні з низьким споживанням електроенергії – це дуже важливо задля економії коштів. Фахівці постійно розробляють нові моделі, впроваджуючи у них новітні технології та пропонуючи споживачам такі варіанти, які повною мірою задовольняють їхні потреби. Якщо не знаєте, який бренд вибрати, парогенератори від цієї компанії – найкраще рішення. Вона має сорокарічний досвід у цій галузі і має що запропонувати своїм клієнтам;
  2. Malkan. Це ще один дуже популярний бренд, який зарекомендував себе як надійний виробник техніки для волого-теплової обробки. Сьогодні він є лідером у своїй галузі, і продовжує радувати споживачів новими моделями обладнання – ще більш досконалими та продуктивними. Компанії понад 50 років, вона розташована у Туреччині. Фахівці продумують кожну деталь пристрою, контролюють усі етапи виробництва – в результаті ви отримуєте надійний парогенератор з величезною кількістю можливостей.

 

Який би парогенератор ви не вибрали в нашому магазині, ми гарантуємо його якість та ефективність. Ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами для уточнення будь-яких деталей та для вирішення питань з вибором відповідної моделі, доставки, оплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Що потрібно знати починаючій швачці?
01 Травня 2024

Що потрібно знати починаючій швачці?

avatar Іван С.
182
8 хв.
Як заточити промисловий розкрійний ніж?
17 Квітня 2024

Як заточити промисловий розкрійний ніж?

avatar Іван С.
101
13 хв.
Преси для дублювання: що це?
15 Квітня 2024

Преси для дублювання: що це?

avatar Іван С.
111
13 хв.
Що таке розпошивальна машинка?
12 Квітня 2024

Що таке розпошивальна машинка?

avatar Іван С.
107
12 хв.
Вибір промислової швейної машини
10 Квітня 2024

Вибір промислової швейної машини

avatar Іван С.
144
12 хв.
Що таке сервомотор у швейній машині?
08 Квітня 2024

Що таке сервомотор у швейній машині?

avatar Іван С.
142
12 хв.
Швейне обладнання для пошиття футболок
04 Квітня 2024

Швейне обладнання для пошиття футболок

avatar Іван С.
150
8 хв.
Як почистити промисловий прасувальний прес?
03 Квітня 2024

Як почистити промисловий прасувальний прес?

avatar Іван С.
242
8 хв.
Яке масло потрібне для промислової швейної машини?
03 Квітня 2024

Яке масло потрібне для промислової швейної машини?

Jack Juki
avatar Іван С.
218
7 хв.
Що таке прасувальний прес?
02 Квітня 2024

Що таке прасувальний прес?

Malkan
avatar Іван С.
198
7 хв.