Що таке сервомотор у швейній машині?

title
title
title

У швейній промисловості використовується багато різної техніки. Сьогодні виробники пропонують не лише якісні та багатофункціональні варіанти, а й економічні у плані споживання електроенергії. Важливим моментом є і комфорт майстрів під час роботи на такому устаткуванні – техніка не повинна сильно вібрувати або видавати гучні шуми, оскільки це може негативно позначитися на самопочутті фахівців.

Наш магазин Софторг пропонує різні варіанти обладнання для швейного виробництва. У тому числі, у нас є серводвигуни. Але що таке сервомотор у швейній машині? У цьому й треба розібратися насамперед.

Серводвигун для швейної машини – це електричний двигун, який потрібен для більш точного керування швидкістю, рухами голки, подачею тканини та багатьма іншими процесами, які важливі для якісного та професійного пошиття текстильних виробів.

Багато сучасних машин оснащені таким серводвигуном, але також його можна придбати окремо та встановити на вже наявну техніку, щоб підвищити продуктивність обладнання, модернізувати швейні машини.

Така інтеграція сучасних технологій має багато плюсів:

 1. Економія електроенергії в швейній промисловості. Це дуже важливий момент, тому що саме на виробництві одночасно працює багато техніки, а промислове обладнання достатньо потужне і споживає багато електроенергії. Щоб знизити витрати на оплату послуг з електрики і були розроблені серводвигуни. Внаслідок того, що техніка працює не на постійній високій потужності, а змінює її в залежності від потреб, електрики споживається в рази менше;
 2. Адаптація обладнання до виробничих потреб. Майстрам буде набагато простіше керувати технікою, яка моментально реагуватиме на будь-які дії. Так, у важкодоступних місцях можна швидко зменшити швидкість машинки, щоб їх якісно пропрацювати;
 3. Техніка менше видаватиме шуму і не так вібруватиме, як це спостерігається на більш застарілому устаткуванні.

 

Електродвигуни в швейному обладнанні – це вже не новація. Однак, як і раніше, мало хто вирішує перейти на сервомотори і не може замінити ними застарілі приводи. При цьому енергоефективність серводвигунів доказана тими, хто вже придбав їх і зміг випробувати на власному виробництві.

Що таке сервопривід у швейній машині?

Про серводвигуни розібралися, але також існують сервоприводи. Що таке сервопривід у швейній машині? Це загальна система, яка включає також сервомотор, електроніку керування, різні важелі керування, необхідні для того, щоб швейна машинка працювала.

 

Сервоприводи потрібні для точності позиціювання голки та покращення якості швів, зниження шуму в робочому процесі, керування швидкістю шиття. Все це є великою перевагою для автоматизації швейних процесів в цілому.

Сервопривід для швейної машини виконує такі важливі завдання:

 • забезпечує стабільну роботу усієї системи
 • контролює роботу мотора, а саме його позиціювання, кут обертання та швидкість;
 • захищає систему від різних збоїв.

 

Така техніка вкрай важлива, якщо ви хочете досягти максимально стабільного текстильного виробництва.

Сервомотори у текстильній промисловості

У промисловості сервомотори використовуються досить широко, оскільки забезпечують стабільну роботу техніки та значно спрощують працю майстрів. Їх можна встановлювати на різне швейне обладнання:

 1. Прямострочні швейні машинки;
 2. Оверлоки;
 3. Плоскошовні машинки;
 4. Вишивальну техніку;
 5. Швейні машини зигзаг, та інші.

Можна значно покращити якість продукції та збільшити виробництво завдяки високій точності руху машини, а також точного контролю швидкості швейних операцій.

Технічне обслуговування серводвигунів

Щоб техніка повноцінно та стабільно працювала, потрібне регулярне обов’язкове технічне обслуговування серводвигунів – цю роботу краще довіряти професіоналам, які знають всі тонкощі цього обладнання, зможуть знайти поломку на ранній стадії та виправити її. Таке обслуговування включає наступні етапи:

 1. Перевірка елементів, що труться, і заміна тих, що вийшли з ладу;
 2. Загалом регулярна перевірка роботи серводвигуна;
 3. Налаштування роботи техніки, щоб усі завдання виконувались чітко та правильно;
 4. Фахівці повинні перевіряти електроніку управління, різні з’єднання, щоб виявити поломку або вихід з ладу тієї чи іншої деталі.

Якщо проводити регулярно налаштування серводвигунів та їх перевірку, таке обладнання буде служити дуже довго, що важливо для промислових масштабів.

Налаштування серводвигунів

Налаштування серводвигунів також повинно проводитись фахівцями. Воно включає коригування програмного забезпечення або його встановлення. Важливо встановити певні параметри швидкості роботи машинки, прискорення та скидання швидкості, коли це потрібно.

 

Від налаштування обладнання залежатиме легкість та якість роботи швейної машинки. Можна встановлювати певні параметри під конкретну техніку чи спеціальні швейні завдання. Можна враховувати потреби майстрів, які працюватимуть на тій чи іншій швейній техніці.

 

Коректне налаштування серводвигунів – це запорука оптимальної продуктивності та високої якості виконання різних швейних завдань.

Вибір серводвигуну для швейної машини

У продажі багато варіантів такого обладнання, а тому багато хто задається питанням, як зробити правильний вибір серводвигуну для швейної машини. Зробити це буде не складно, якщо зважати на такі моменти:

 • важливо враховувати швидкість, точність роботи на тій чи іншій техніці;
 • сумісність зі швейною технікою та різними її компонентами. Щоб інтегрувати серводвигун у те чи інше обладнання, необхідно переконатися, що вони сумісні;
 • виробник також грає велику роль. Ми працюємо тільки з перевіреними брендами, а тому який би варіант ви не вибрали, він повною мірою справлятиметься з поставленими завданнями та задовольнить усі ваші потреби.

 

Щоб уточнити сумісність серводвигуна з вашою швейною технікою, ви можете зателефонувати нашим менеджерам, які дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також ви можете обговорити умови купівлі та доставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Що потрібно знати починаючій швачці?
01 Травня 2024

Що потрібно знати починаючій швачці?

avatar Іван С.
83
8 хв.
Парогенератор промисловий: що це?
24 Квітня 2024

Парогенератор промисловий: що це?

avatar Іван С.
64
12 хв.
Як заточити промисловий розкрійний ніж?
17 Квітня 2024

Як заточити промисловий розкрійний ніж?

avatar Іван С.
28
13 хв.
Преси для дублювання: що це?
15 Квітня 2024

Преси для дублювання: що це?

avatar Іван С.
27
13 хв.
Що таке розпошивальна машинка?
12 Квітня 2024

Що таке розпошивальна машинка?

avatar Іван С.
33
12 хв.
Вибір промислової швейної машини
10 Квітня 2024

Вибір промислової швейної машини

avatar Іван С.
44
12 хв.
Швейне обладнання для пошиття футболок
04 Квітня 2024

Швейне обладнання для пошиття футболок

avatar Іван С.
38
8 хв.
Як почистити промисловий прасувальний прес?
03 Квітня 2024

Як почистити промисловий прасувальний прес?

avatar Іван С.
98
8 хв.
Яке масло потрібне для промислової швейної машини?
03 Квітня 2024

Яке масло потрібне для промислової швейної машини?

Jack Juki
avatar Іван С.
93
7 хв.
Що таке прасувальний прес?
02 Квітня 2024

Що таке прасувальний прес?

Malkan
avatar Іван С.
74
7 хв.