Що таке прасувальний прес?
02 Квітня 2024
Промисловий прасувальний прес – спеціалізоване обладнання, призначене для прасування текстильних виробів: одягу та білизни, коли неможливо використовувати пароманекен. Це високоефективне обладнання, за допомогою якого одяг набуває бездоганного вигляду.
У швейній індустрії прасувальний прес дає змогу швидко і якісно прасувати готові речі та заготовки, значно скорочує час і трудовитрати. Обладнання характеризується: зрозумілим управлінням, високою продуктивністю, безпекою. Прес-машина незамінна в пральні та хімчистці.
Промисловий прасувальний прес: конструктивні особливості
Прасувальний прес являє собою стаціонарну установку, що складається з двох плит: верхньої рухомої та нижньої нерухомої. Залежно від потреб, можна вибрати необхідну форму прасувальної поверхні:
- універсальну;
- для штанів;
- прямокутну та інші.
Залежно від комплектації, прес може бути оснащений:
- парогенератором;
- вакуумним насосом;
- рукавною платформою;
- наддувом нижньої поверхні та іншими корисними опціями.
Прасувальний прес для чого потрібен?
Прасувальний прес – це зручний і ефективний пристрій для швидкого і якісного розгладження одягу. З його допомогою за один раз можна обробляти кілька речей, що значно збільшує продуктивність порівняно з праскою.
За рахунок потужного тиску пари відбувається:
- розгладження складних і глибоких складок, незалежно від типу та щільності тканини;
- фіксація форми моделі;
- ефективна дезінфекція – видалення запахів, бактерій, мікроорганізмів.
Що таке прес для дублювання?
Прес для дублювання – це різновид прасувального преса, призначений для з’єднання деталей крою. За допомогою преса виконують плоске дублювання – з’єднання клейової основи з текстилем по всій поверхні та точкове дублювання – з’єднання клейової основи декору з текстилем у певних місцях, наприклад, аплікацій, страз, наклейок та іншого.
Обладнання незамінне при великосерійному виробництві, при його використанні:
- виробам надається необхідна форма;
- поліпшується зовнішній вигляд одягу;
Прес для дублювання підходить для роботи з різними за складом тканинами:
- бавовняними;
- синтетичними;
- вовняними;
- металізованими.
Залежно від складу тканини, температура і тиск регулюється. При цьому також враховують тип клейової основи, яка буде використовуватися.
Деякі моделі оснащені додатковими функціями, такими як вакуумний насос, парогенератор, система автоматичного контролю температури та іншими.
Детальніше ознайомитися з характеристиками та особливостями обладнання можна на сайті компанії Softorg. У каталозі представлені прасувальні преси, виготовлені з якісних матеріалів з різними формами поверхні, а також: праски, парогенератори, пароманекени та інше обладнання для волого-теплової обробки.
Як працювати з прасувальним пресом?
Основні етапи роботи з пристроєм включають:
- підготовку виробу – необхідно розправити річ, розкласти на робочій поверхні;
- вибір режиму – треба встановити температуру та тиск залежно від типу тканини.
Далі треба опустити верхню плиту, притиснути виріб та утримувати прес протягом декількох секунд. Далі треба підняти верхню панель і витягти готовий виріб.
Аналогічно використовують прес для дублювання. Кожен тип обладнання дає змогу автоматизувати процес прасування, підвищити продуктивність та поліпшити якість готових виробів.
Останні новини
Підпишіться на наші новини. Будьте в курсі всіх новин, знижок та найкращих пропозицій
Підписуючись, ви надаєте згоду на обробку персональних даних