Як користуватися промисловою швейною машиною?

Промислове шиття відіграє велике значення у виробництві різних текстильних виробів. На виробництві використовують спеціальну техніку, а саме різні види промислових швейних машин. Найчастіше вони мають просту конструкцію та призначені для виконання обмеженої кількості завдань – це зроблено для того, щоб оптимізувати процеси, а також щоб техніка служила якомога довше – чим простіше її конструкція, тим рідше вона ламається. А, як уже зрозуміло, щоденні навантаження на неї впливатимуть колосальні.

Як працювати на промисловій швейній машині?

Підбір швейної машини для виробництва відіграє велику роль, але не менше значення мають і правила роботи за таким пристроєм. Як користуватися промисловою швейною машиною?

Ось кілька порад:

 1. Насамперед необхідно переконатися в тому, що машина налаштована під певні завдання. Так, необхідно вибрати голку, товщину нитки, лапку під той матеріал, з яким ви плануєте працювати;
 2. Важливо прочитати інструкцію з експлуатації швейних машин. У ній виробник вказує на всі важливі моменти, які потрібно враховувати під час роботи;
 3. Переконайтеся, що налаштування промислової швейної машини зроблено правильно;
 4. Потрібно правильно закріпити тканину, щоб вона плавно просувалася під час шиття;
 5. Необхідно відрегулювати і натяг нитки, щоб під час роботи шов не петляв, а нитка не рвалася;
 6. Коли ви переконалися, що все правильно налаштовано, можна приступати безпосередньо до шиття. Потрібно плавно натиснути на педаль машинки, паралельно направляючи тканину.

 

Після завершення роботи потрібно ретельно почистити машинку, прибравши всі обрізки тканини і ниток, а також позбувшись пилу.

 

Щоб повноцінно розібратися, як шити на промисловій швейній машині, потрібно знати технічні характеристики тієї чи іншої моделі техніки. Адже у виробництві використовуються не тільки прямострочні машинки, а й оверлоки, плоскошовні машини, машини зигзаг, закріплювальні машини, та багато іншого. Вся ця техніка представлена у широкому асортименті в магазині Софторг – у продажу тільки якісне обладнання від провідних виробників.

Як підняти лапку на промисловій швейній машині?

Отже, як працювати на промисловій швейній машині загалом ми розібралися. Але часто проблема виникає саме з лапками – тут також є кілька нюансів:

 • переконайтеся, що голка знаходиться у верхньому положенні. Для цього потрібно колесо прокрутити доти, поки голка не підніметься у верхнє положення;
 • важіль для підняття та опускання лапки знаходиться у швидкому доступі – виробник вказує, де саме, в інструкції;
 • необхідно підняти важіль;
 • потрібно переконатися, що лапка піднята на достатню висоту, щоб можна було легко просунути матеріал для подальшої роботи з ним;
 • після того, як матеріал ви помістили так, як вам потрібно, необхідно опустити важіль, тим самим опустивши лапку.

Ми розібралися, як підняти лапку на промисловій швейній машині. Варто відзначити, що в залежності від моделі техніки процес підняття лапки може дещо відрізнятись.

Як підняти зубчасту рейку в промисловій швейній машині?

Потрібно виконати такі дії:

 1. Вимкнути машинку;
 2. Підняти планку голки. Багато моделей мають спеціальний важіль, за допомогою якого можна швидко та легко підняти голкову планку, щоб дістатися до зубчастої рейки;
 3. Також сучасне промислове обладнання часто має і важіль для підняття рейки – він може бути розташований ззаду машини або збоку.

 

Важливо вивчити інструкцію, де виробники описують весь процес підняття рейки. Коли всі етапи будуть виконані, потрібно просунути під механізм тканину – вона повинна легко входити до цього простору.

З чого складається промислова швейна машина?

Щоб дізнатися, як навчитися шити на промисловій швейній машині, потрібно розібратися також і у самому пристрої, що складається з таких основних елементів:

 1. Каркас та основа. Зазвичай вони металеві, що гарантує міцність та стабільність під час роботи;
 2. Привід та мотор. Привід дозволяє машинці шити, а двигун запускає сам привід;
 3. Голкова система;
 4. Регулювальні механізми. З їх допомогою можна налаштовувати натяг нитки, змінювати голки, регулювати швидкість шиття, вибирати різні програми.

 

Якщо потрібен ремонт промислових швейних машин, довірити його потрібно лише професіоналам. Це буде гарантією того, що обладнання прослужить ще дуже довго.

Для чого потрібна промислова швейна машина?

Застосування промислових швейних машин дуже різноманітне. Така техніка необхідна для оптимізації процесів, полегшення праці майстрів. Її головне завдання – збільшення продуктивності, а також покращення якості виконуваних робіт.

 

Таке обладнання зазвичай має велику швидкість роботи та надійність – йому не страшні підвищені навантаження протягом тривалого часу. До того ж пристрій у машин простий, а тому вони рідко виходять з ладу, що також пов’язане з якісними комплектуючими з міцних матеріалів.

Скільки електроенергії витрачає промислова швейна машина?

Зазвичай цей показник становить від 100 до 500 ватів на годину. Але є багатофункціональні та досить потужні моделі з додатковими можливостями, які споживають більше електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Як почистити промисловий прасувальний прес?
03 Квітня 2024

Як почистити промисловий прасувальний прес?

avatar Іван С.
61
8 хв.
Яке масло потрібне для промислової швейної машини?
03 Квітня 2024

Яке масло потрібне для промислової швейної машини?

Jack Juki
avatar Іван С.
43
7 хв.
Що таке прасувальний прес?
02 Квітня 2024

Що таке прасувальний прес?

Malkan
avatar Іван С.
38
7 хв.
Скільки коштують промислові швейні машини Jack?
31 Березня 2024

Скільки коштують промислові швейні машини Jack?

Jack
avatar Іван С.
35
7 хв.
Скільки коштує промисловий прасувальний прес?
30 Березня 2024

Скільки коштує промисловий прасувальний прес?

avatar Іван С.
30
8 хв.
Як вибрати промисловий парогенератор для одягу?
29 Березня 2024

Як вибрати промисловий парогенератор для одягу?

avatar Іван С.
21
7 хв.
Промисловий розкрійний ніж як користуватися?
25 Березня 2024

Промисловий розкрійний ніж як користуватися?

avatar Іван С.
18
7 хв.
Що таке промислова швейна машина?
21 Березня 2024

Що таке промислова швейна машина?

avatar Іван С.
22
8 хв.
Який промисловий розкрійний ніж вибрати?
11 Березня 2024

Який промисловий розкрійний ніж вибрати?

avatar Іван С.
21
7 хв.
Промисловий прасувальний прес: як працює?
06 Березня 2024

Промисловий прасувальний прес: як працює?

avatar Іван С.
22
8 хв.