Як заправити нитки в оверлок Jack?

title
title
title

Промислові оверлоки Jack – це професійна техніка, що широко використовується в текстильному виробництві. Є певні тонкощі роботи з оверлоками, що безпосередньо впливає якість роботи. І головну роль відіграє саме їх налаштування для промислового використання.

 

Професійне шиття з оверлоком Jack – це велика швидкість, ідеально рівні та красиві стібки, міцні та надійні рядки. У продажу є різноманітні види техніки, які можуть виконувати рядки з використанням різної кількості ниток.

 

Як заправити нитки в оверлок Jack? Є прості поради з експлуатації оверлоків, які допоможуть вам швидко налаштувати обладнання для роботи. Варто пам’ятати про те, що вибір ниток для промислових оверлоків відіграє велику роль – потрібно враховувати і тканину, з якою ви працюєте, і голки, а також якість самих ниток.

Як заправити оверлок Jack E4S?

Як заправити оверлок Jack E4S? Спочатку потрібно розібратися в самому пристрої. Це шестинитковий оверлок із вбудованим підсвічуванням робочого простору. Підходить практично для всіх видів тканин, як легкі, середні та важкі. Це універсальна модель, що широко використовується в ательє, текстильних заводах.

З його допомогою можна виконати 3-, 4-, 5- та 6-ниткові рядки. Купуючи таку техніку, можна значно заощадити – не доведеться купувати кілька оверлок. Вид рядків змінюватиметься в залежності від того, скільки ниток буде заправлено в обладнання.

Є різні види ниток для оверлоків Jack – вибирати слід виходячи з того, з якою тканиною ви плануєте працювати. Для щільних матеріалів підійдуть товсті нитки, а для делікатних – тонкі.

Інструкція заправки ниток в оверлок Jack повною мірою описує весь процес:

 • Лапку потрібно зрушити убік;
 • необхідно відкрити три кришки на корпусі пристрою;
 • якщо вона вже заправлена, нову необхідно просто прив’язати до наявної;
 • потрібно слідувати позначкам на корпусі – виробник кольором відзначив усі нитки. Вам залишається лише визначитися з тим, скільки ниток буде брати участь у роботі та заправити їх.

Важливо враховувати всі вказівки виробника до тієї чи іншої моделі, оскільки може бути різниця між різними машинками. Але в цілому процес заправки схожий і у всіх моделей, і виробів від різних виробників.

Як заправити 4-х нитковий оверлок Jack?

Заправка чотириниткового оверлока включає такі етапи:

 1. Потрібно підготувати чотири котушки ниток необхідного кольору або різних відтінків, але важливо однієї товщини та складу. Дві з них будуть верхніми, і дві – нижніми;
 2. Потрібно підняти всі напрямні, щоб був доступ до петель і нитководів;
 3. Спочатку заправляються верхні нитки – потрібно скористатися інструкцією або слідувати вказівниками на корпусі пристрою. В кінці нитки потрібно пропустити через пружинні напрямні та нитководи;
 4. Нижні нитки йдуть через петлі на нижньому гачку. Далі потрібно дотримуватися інструкцій, щоб правильно їх пропустити через напрямні.

 

Після цього потрібно перевірити натяг ниток – він не повинен бути перетягнутий, але також він не повинен бути занадто вільним у натягу. Можна закривати всі кришки та робити тестовий рядок. Тепер ви знаєте, як заправити 4-х нитковий оверлок Jack.

Як заправити п’ятинитковий оверлок Jack?

Як заправити оверлок Jack E3? Машини бувають 3- та 5-ниткові, що важливо враховувати. П’ятиниткові оверлоки заправляються наступним чином:

 • Необхідно отримати доступ до механізму заправлення ниток, відкривши спеціальну кришку;
 • у вас має бути п’ять ниток, кожна з яких матиме свій шлях заправки;
 • щоб розібратися, як заправити оверлок Jack, потрібно подивитися на корпус або вивчити інструкцію, де наочно вказано, як саме це робити;
 • заправка зазвичай починається з верхніх ниток – це нитка верхньої петлі і верхньої стібки. Потім можна переходити до нижніх та нитки для обрізання краю;
 • після того, як ви все зробите, необхідно ретельно перевірити, щоб нитки проходили по всіх точках, зазначених в інструкції;
 • потрібно обов’язково перевірити натяг ниток – воно має бути рівномірним.

 

Перед роботою потрібно зробити контрольний рядок – якщо він виходить рівномірним і красивим, можна приступати до оверложення виробу.

 

Як заправити п’ятинитковий оверлок Jack, а також три- та чотириниткові пристрої, можна дізнатися з інструкції від виробника. Багатьом новачкам може здатися, що це складно, але варто один раз заправити техніку, і надалі проблем із цим не буде.

 

Технічне обслуговування оверлоків теж відіграє велику роль у його терміні служби та правильності роботи – будь-який ремонт оверлоків Jack варто довіряти лише професіоналам. Текстильна промисловість вимагає використання не тільки цієї техніки, але так і плоскошовних машин, машин зигзаг, закріплювальних машин, обладнання для волого-теплової обробки, розкрійних комплексів, та багато іншого. Все це можна придбати в магазині Софторг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Що потрібно знати починаючій швачці?
01 Травня 2024

Що потрібно знати починаючій швачці?

avatar Іван С.
116
8 хв.
Парогенератор промисловий: що це?
24 Квітня 2024

Парогенератор промисловий: що це?

avatar Іван С.
100
12 хв.
Як заточити промисловий розкрійний ніж?
17 Квітня 2024

Як заточити промисловий розкрійний ніж?

avatar Іван С.
51
13 хв.
Преси для дублювання: що це?
15 Квітня 2024

Преси для дублювання: що це?

avatar Іван С.
58
13 хв.
Що таке розпошивальна машинка?
12 Квітня 2024

Що таке розпошивальна машинка?

avatar Іван С.
55
12 хв.
Вибір промислової швейної машини
10 Квітня 2024

Вибір промислової швейної машини

avatar Іван С.
76
12 хв.
Що таке сервомотор у швейній машині?
08 Квітня 2024

Що таке сервомотор у швейній машині?

avatar Іван С.
73
12 хв.
Швейне обладнання для пошиття футболок
04 Квітня 2024

Швейне обладнання для пошиття футболок

avatar Іван С.
71
8 хв.
Як почистити промисловий прасувальний прес?
03 Квітня 2024

Як почистити промисловий прасувальний прес?

avatar Іван С.
148
8 хв.
Яке масло потрібне для промислової швейної машини?
03 Квітня 2024

Яке масло потрібне для промислової швейної машини?

Jack Juki
avatar Іван С.
127
7 хв.